Ostuinfo

 Maksa pangaülekandega

Gold Diggerist tellimiseks vali välja meeldiv toode ning lisa ostukorvi.
Kui sul on olemas sooduskupong lisa see “kasuta kupongi” lahtrisse ning mine kassasse.
Ostukorvist leiad nupu “kassa”.Tellimuse vormistamisel on kohustuslik määrata tellija
andmed, millede hulgas ka e-posti aadress ja mobiiltelefoni number. Juhul, kui saaja on tellijast
erinev, saab saaja andmed eraldi määrata. Kindlasti tuleb täita korrektselt ära vastavalt valitud transpordimeetodile tellimuse kohaletoimetamiseks vajalik informatsioon. Tellimuse vormistamiseks vaata ostukorvis olevad kaubad üle vali sobiv transport ning vajuta “esita tellimus”. Tellimuse kinnitamisel vormistatakse Sulle ettemaksuarve, mis on võimalik tasuda koheselt pangaülekandega.  Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka Sinu e-posti aadressile, juhuks kui soovid tellimuse eest tasuda hiljem. NB! Kontrolli ka rämpsposti kui Sa ei saanud arvet kätte! Kui toote eest pole tasutud 2 tööpäeva jooksul, tellimus tühistatakse.Peale raha meile laekumist pannakse kaup Teie poole teele 1-2 tööpäeva jooksul.

URMIK OÜ                                                                                                                                     A/A EE861010052031878003  SEB

Transport

Kaubad saadetakse Teile kulleriga soovitud aadressil.Kuller helistab ette ning saate kokku leppida sobiva kellaaja kauba kättesaamiseks. Soovi korral võime saata ka smartpostiga.

Kui tellid Gold Diggerist rohkem kui 100€ eest on transport Teile tasuta.                                                           Head ostlemist!

Teie Gold Digger